wheelion

Opel Astra import-occasions onder de NL-marktwaarde

Dit is een geselecteerde greep uit onze Opel Astra import-occasions waarvan de prijs onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. Per auto tonen we de prijs, het geschatte voordeel t.o.v. de NL-markt, de te betalen BPM en de indicatieve transportkosten. De volledige lijst en de exacte, complete prijsopbouw per auto — met importbegeleiding — zie je na gratis registratie.

Opel Astra 2024 occasion

Opel Astra

Opel Astra 5-Türer GS 48V Hybrid 145PS 6G-DSG *SHZ*

2024 · 5.750 km · Hybrid Benzine

€ 18.480

Geschat voordeel € 9.066

BPM (indicatief)
€ 259
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Astra 2023 occasion

Opel Astra

GS ULTIMATE 16 PHEV 180 eAT8 KAM360*PANO

2023 · 10 km · Hybrid Benzine

€ 24.805

Geschat voordeel € 8.811

BPM (indicatief)
€ 174
Transport (indicatief)
€ 200
Opel Astra 2025 occasion

Opel Astra

Astra Sports Tourer

2025 · 3 km · Hybrid Benzine

€ 22.490

Geschat voordeel € 8.719

BPM (indicatief)
€ 3.240
Transport (indicatief)
€ 200
Opel Astra 2024 occasion

Opel Astra

Astra

2024 · 1 km · Benzine

€ 17.450

Geschat voordeel € 8.267

BPM (indicatief)
€ 2.638
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Astra 2024 occasion

Opel Astra

Astra

2024 · 18.546 km · Hybrid Benzine

€ 18.750

Geschat voordeel € 7.724

BPM (indicatief)
€ 195
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Astra 2025 occasion

Opel Astra

Opel Astra 5-Türer Edition 48V Hybrid 136PS *SHZ*LHZ*

2025 · 7.950 km · Hybrid Benzine

€ 18.780

Geschat voordeel € 7.898

BPM (indicatief)
€ 380
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Astra 2025 occasion

Opel Astra

Astra Sports Tourer

2025 · 50 km · Hybrid Benzine

€ 23.480

Geschat voordeel € 7.816

BPM (indicatief)
€ 3.015
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Astra 2025 occasion

Opel Astra

Astra Sports Tourer

2025 · 50 km · Hybrid Benzine

€ 23.480

Geschat voordeel € 7.816

BPM (indicatief)
€ 3.015
Transport (indicatief)
€ 350

Transportkosten: Indicatief. Definitief tarief op aanvraag bij transporteur.

Registreer je zakelijke account voor alle 3017 Opel Astra import-occasions

Je ziet hierboven een selectie van de beste deals, met het geschatte voordeel per auto. Wheelion is het importplatform voor autohandelaren en importeurs — registreer je gratis zakelijke account voor het volledige aanbod van 3017 Opel Astra import-occasions, met de exacte inkoop- en margeberekening per auto (BPM, transport en marge) en persoonlijke importbegeleiding.

Wheelion is een importplatform voor autohandelaren en importeurs — geen verkoop aan particulieren. Registreren kan alleen zakelijk.

Opel Astra importeren per bouwjaar

Veelgestelde vragen

Zijn deze Opel Astra import-occasions echt voordeliger dan de Nederlandse markt?
Ja. Dit is een selectie van 3017 Opel Astra occasions waarvan de prijs — inclusief de te betalen BPM — onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. We tonen alleen auto's met een betrouwbaar berekend prijsverschil; de volledige prijsopbouw met de exacte marge zie je na gratis registratie.
Is de BPM inbegrepen en wat betekent 'transport indicatief'?
De BPM (belasting van personenauto's) tonen we per auto apart, zodat je de werkelijke importkosten ziet. De transportkosten zijn indicatief, berekend naar een centraal punt in Nederland; je exacte transportprijs hangt af van je afleveradres.
Wat kosten deze Opel Astra import-occasions?
De getoonde Opel Astra import-occasions lopen van € 17.450 tot € 24.805 (exclusief BPM en transport, die we per auto apart tonen). Registreer voor het volledige aanbod en de complete prijsopbouw per auto.

Andere modellen