wheelion

Opel Crossland (X) 2022 importeren

Dit is een geselecteerde greep uit onze Opel Crossland (X) import-occasions uit bouwjaar 2022 waarvan de prijs onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. Per auto tonen we de prijs, het geschatte voordeel t.o.v. de NL-markt, de te betalen BPM en de indicatieve transportkosten. De volledige lijst en de exacte prijsopbouw per auto — met importbegeleiding — zie je na gratis registratie.

Opel Crossland (X) 2022 occasion

Opel Crossland (X)

Crossland X 1.2T Elegance Aut. LED Display Klim

2022 · 34.024 km · Benzine

€ 11.132

Geschat voordeel € 4.330

BPM (indicatief)
€ 980
Transport (indicatief)
€ 200
Opel Crossland (X) 2022 occasion

Opel Crossland (X)

Crossland

2022 · 25.126 km · Benzine

€ 10.450

Geschat voordeel € 3.538

BPM (indicatief)
€ 1.368
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Crossland (X) 2022 occasion

Opel Crossland (X)

2022 · 31.322 km · Benzine

€ 10.190

Geschat voordeel € 3.443

BPM (indicatief)
€ 346
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Crossland (X) 2022 occasion

Opel Crossland (X)

Crossland

2022 · 21.427 km · Benzine

€ 10.590

Geschat voordeel € 3.239

BPM (indicatief)
€ 346
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Crossland (X) 2022 occasion

Opel Crossland (X)

Opel Crossland (X) Kamera SHZ LHZ DAB Smart Link

2022 · 40.000 km · Benzine

€ 11.800

Geschat voordeel € 3.291

BPM (indicatief)
€ 346
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Crossland (X) 2022 occasion

Opel Crossland (X)

Crossland

2022 · 22.346 km · Benzine

€ 10.590

Geschat voordeel € 3.062

BPM (indicatief)
€ 510
Transport (indicatief)
€ 550

Transportkosten: Indicatief. Definitief tarief op aanvraag bij transporteur.

Registreer je zakelijke account voor alle Opel Crossland (X) 2022 import-occasions

Je ziet hierboven een selectie van de beste Opel Crossland (X) 2022 deals, met het geschatte voordeel per auto. Wheelion is het importplatform voor autohandelaren en importeurs — registreer je gratis zakelijke account voor het volledige aanbod, de complete prijsopbouw per auto (BPM, transport en marge) en persoonlijke importbegeleiding.

Wheelion is een importplatform voor autohandelaren en importeurs — geen verkoop aan particulieren. Registreren kan alleen zakelijk.

Opel Crossland (X) importeren — andere bouwjaren

Veelgestelde vragen

Zijn deze Opel Crossland (X) uit 2022 echt voordeliger dan de Nederlandse markt?
Ja. Dit is een selectie Opel Crossland (X) occasions uit bouwjaar 2022 waarvan de prijs — inclusief de te betalen BPM — onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. We tonen alleen auto's met een betrouwbaar berekend prijsverschil; de exacte marge zie je na gratis registratie.
Wat kost een Opel Crossland (X) uit 2022 bij import?
De getoonde Opel Crossland (X) import-occasions uit 2022 lopen van € 10.190 tot € 11.800 (exclusief BPM en transport, die we per auto apart tonen).