wheelion

Opel Insignia 2020 importeren

Dit is een geselecteerde greep uit onze Opel Insignia import-occasions uit bouwjaar 2020 waarvan de prijs onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. Per auto tonen we de prijs, het geschatte voordeel t.o.v. de NL-markt, de te betalen BPM en de indicatieve transportkosten. De volledige lijst en de exacte prijsopbouw per auto — met importbegeleiding — zie je na gratis registratie.

Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

Insignia Sports Tourer

2020 · 99.000 km · Diesel

€ 12.500

Geschat voordeel € 4.604

BPM (indicatief)
€ 639
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

Insignia Country Tourer

2020 · 56.990 km · Diesel

€ 15.590

BPM (indicatief)
€ 2.008
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

Insignia Grand Sport

2020 · 67.000 km · Diesel

€ 13.864

Geschat voordeel € 3.912

BPM (indicatief)
€ 659
Transport (indicatief)
€ 750
Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

Insignia Sports Tourer

2020 · 112.200 km · Diesel

€ 11.480

Geschat voordeel € 3.597

BPM (indicatief)
€ 1.065
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

Insignia Sports Tourer

2020 · 115.610 km · Diesel

€ 12.400

Geschat voordeel € 3.404

BPM (indicatief)
€ 409
Transport (indicatief)
€ 200
Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

1.5 D NAVI LED SPURH TEMPO SITZH PDC

2020 · 71.537 km · Diesel

€ 13.699

Geschat voordeel € 3.221

BPM (indicatief)
€ 842
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

B Sports Tourer Edition-1.hand

2020 · 85.300 km · Diesel

€ 14.398

Geschat voordeel € 3.128

BPM (indicatief)
€ 659
Transport (indicatief)
€ 200
Opel Insignia 2020 occasion

Opel Insignia

Opel Insignia 1.5 CDTI ST Edition LED NAVI SHZ LHZ PD

2020 · 57.485 km · Diesel

€ 13.990

Geschat voordeel € 2.910

BPM (indicatief)
€ 260
Transport (indicatief)
€ 350

Transportkosten: Indicatief. Definitief tarief op aanvraag bij transporteur.

Registreer je zakelijke account voor alle Opel Insignia 2020 import-occasions

Je ziet hierboven een selectie van de beste Opel Insignia 2020 deals, met het geschatte voordeel per auto. Wheelion is het importplatform voor autohandelaren en importeurs — registreer je gratis zakelijke account voor het volledige aanbod, de complete prijsopbouw per auto (BPM, transport en marge) en persoonlijke importbegeleiding.

Wheelion is een importplatform voor autohandelaren en importeurs — geen verkoop aan particulieren. Registreren kan alleen zakelijk.

Opel Insignia importeren — andere bouwjaren

Veelgestelde vragen

Zijn deze Opel Insignia uit 2020 echt voordeliger dan de Nederlandse markt?
Ja. Dit is een selectie Opel Insignia occasions uit bouwjaar 2020 waarvan de prijs — inclusief de te betalen BPM — onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. We tonen alleen auto's met een betrouwbaar berekend prijsverschil; de exacte marge zie je na gratis registratie.
Wat kost een Opel Insignia uit 2020 bij import?
De getoonde Opel Insignia import-occasions uit 2020 lopen van € 11.480 tot € 15.590 (exclusief BPM en transport, die we per auto apart tonen).