wheelion

Opel Mokka 2023 importeren

Dit is een geselecteerde greep uit onze Opel Mokka import-occasions uit bouwjaar 2023 waarvan de prijs onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. Per auto tonen we de prijs, het geschatte voordeel t.o.v. de NL-markt, de te betalen BPM en de indicatieve transportkosten. De volledige lijst en de exacte prijsopbouw per auto — met importbegeleiding — zie je na gratis registratie.

Opel Mokka 2023 occasion

Opel Mokka

Mokka

2023 · 10 km · Benzine

€ 16.900

Geschat voordeel € 8.496

BPM (indicatief)
€ 1.324
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Mokka 2023 occasion

Opel Mokka

Opel Mokka e Edition PDC Kamera Sitzhzg KM Stand: 16

2023 · 16 km · Elektrisch

€ 17.990

Geschat voordeel € 8.327

BPM (indicatief)
€ 0
Transport (indicatief)
€ 550
Opel Mokka 2023 occasion

Opel Mokka

1,2 "Elegance" NAVI|KAMERA|SITZHEIZUNG

2023 · 10 km · Benzine

€ 17.980

Geschat voordeel € 7.552

BPM (indicatief)
€ 1.532
Transport (indicatief)
€ 200
Opel Mokka 2023 occasion

Opel Mokka

Opel Mokka e Edition PDC+Kamera+LED+Alu+Bluetooth

2023 · 50 km · Elektrisch

€ 19.980

Geschat voordeel € 7.224

BPM (indicatief)
€ 0
Transport (indicatief)
€ 200
Opel Mokka 2023 occasion

Opel Mokka

e Edition Kamera PTS hi. SHZ Lenkradheizun

2023 · 13 km · Elektrisch

€ 21.500

Geschat voordeel € 7.034

BPM (indicatief)
€ 0
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Mokka 2023 occasion

Opel Mokka

Opel Mokka Elegance Shz Navi Kamera PDC v+h

2023 · 3.456 km · Benzine

€ 16.490

Geschat voordeel € 6.915

BPM (indicatief)
€ 576
Transport (indicatief)
€ 350
Opel Mokka 2023 occasion

Opel Mokka

Mokka

2023 · 49 km · Benzine

€ 17.680

Geschat voordeel € 7.045

BPM (indicatief)
€ 1.407
Transport (indicatief)
€ 200

Transportkosten: Indicatief. Definitief tarief op aanvraag bij transporteur.

Registreer je zakelijke account voor alle Opel Mokka 2023 import-occasions

Je ziet hierboven een selectie van de beste Opel Mokka 2023 deals, met het geschatte voordeel per auto. Wheelion is het importplatform voor autohandelaren en importeurs — registreer je gratis zakelijke account voor het volledige aanbod, de complete prijsopbouw per auto (BPM, transport en marge) en persoonlijke importbegeleiding.

Wheelion is een importplatform voor autohandelaren en importeurs — geen verkoop aan particulieren. Registreren kan alleen zakelijk.

Opel Mokka importeren — andere bouwjaren

Veelgestelde vragen

Zijn deze Opel Mokka uit 2023 echt voordeliger dan de Nederlandse markt?
Ja. Dit is een selectie Opel Mokka occasions uit bouwjaar 2023 waarvan de prijs — inclusief de te betalen BPM — onder de geschatte Nederlandse marktwaarde ligt. We tonen alleen auto's met een betrouwbaar berekend prijsverschil; de exacte marge zie je na gratis registratie.
Wat kost een Opel Mokka uit 2023 bij import?
De getoonde Opel Mokka import-occasions uit 2023 lopen van € 16.490 tot € 21.500 (exclusief BPM en transport, die we per auto apart tonen).